14 خرداد 1397

تقدیر و تشکر از اولیای محترم

مولف: صدیقه مختاری   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
2/9

با سلام و احترام  :
باتشکر از اولیای محترم جناب آقای مهدی وند ، سرکار خانم حاجی شمسه و سرکار خانم جامعی  که در طی سال تحصیلی مراسم زیارت عاشورا پذیرایی را برای دانش آموزان به  عهده گرفتند .
با تشکر از جناب آقای حیدری که در جشنها و ایام ا...ها حضور فعالی با دوستان خود داشتند و لحظات شادی را برای دانش آموزان رقم زدند .
با تشکر از سرکار خانم زینلو و سرکار خانم علیزاده که جهت دیدار با خانواده های معزز شهدا همراه ما بودند .
باتشکر از جناب آقای ویسی رئیس انجمن واولیا و سایر اعضای محترم انجمن جناب آقای نوری و سرکار خانم نوری و سرکار خانم زینلو و سرکار خانم حاجی شمسه و سرکار خانم علیزاده و سرکار خانم ضرغامی و سرکار خانم جامعی و جناب آقای اکبری همیشه همراه و همیار مدرسه در کلیه امور مدرسه اعم از آموزشی و پرورشی وبهداشتی ...بودند .
با تشکر از جناب آقای دکتر البرزی که با مشغله فراوان برای دانش آموزان  وقت گذاشته و دانش آموزان پایه نهم را جهت هدایت تحصیلی آگاه و نکات مهم را ایراد فرمودند .
با تشکر از کلیه اولیای محترمی که جهت قربانی کردن گوسفند جهت سلامتی آقا امام زمان (عج ) و دانش اموزان عزیز و همچنین در جشن گلریزان ما را یاری کردند .
صمیمانه از همه اولیای عزیز سپاسگزارم و امیدوارم در کنار خانواده محترمتان ، زیر سایه الطاف خداوند متعال همیشه سلامت و موفق و مؤید باشید .
التماس دعا . مدیریت دبیرستان شاهد شهدای اکباتان
 

تعداد مشاهده (2662)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "تقدیر و تشکر از اولیای محترم "


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید